Viceversa Tarot

Nädal 5 / 2023

WE ARE CREATIVE MEDIA AGENCY

"Viceversa Tarot" on eriline pakk. Klassikalise 78 kaardi asemel on selles 156. Igal kaardil, nagu elus kõigel, on selle paki kaartidel See pool ja Teine pool.


Üldine energia – Ülempreestrinna / see pool

Ülempreestrina esindab sisemist juhatust. Aeg eralduda vaikusesse ja kuulata oma sisetunnet. Rõhuga mitte fokuseerida oma meel vaid avada oma vaim. Otsida rahu ja tasakaalu. Valmisolekus avaldub ka tarkus ja tõde.


Suhted ja armastus – Müntide viis / teine pool

Hea aeg, et vaadata üle oma ajakasutus, energiakulu ja raha. Suur materiaalne rikkus ei vabasta tihti hingepiinadest vaid võib suhetesse tuua kaasa pingeid ja üksindust. Samas siiralt aidata soovivad inimesed võivad olla vaid õhukese klaasi taga. Rahu saame iseendaga ainult ise teha. Piisab väga vähesest, et lubada just need õiged Oma Inimesed enda ellu.


Tervis ja füüsiline heaolu – Mõõkade neli / teine pool

Kaardi see pool viitab, et nii mentaalselt, füüsiliselt kui ka vaimselt võib esineda väsimust. Võib olla tunne, et antud oludes ei ole enam midagi minu teha. Võib ju oodata, et keegi teine tuleb ja kustutab tulekahju. Samas võib ka tõusta ja tegutseda. Alati on valik.


Raha ja töö – Mõõkade kaheksa / teine pool

Hetkel ei ole aeg oodata, et keegi väljastpoolt tuleks ja päästaks, tegutseks ja liigutaks. Ei ole aeg näha end ohvrina. Kõik võimalikkused ja vahendid on olemas selleks, et tõusta ja liikuda edasi. Vabaks murdmine ei ole kunagi lihtne, samas võimalused selleks on loodud, vaja on esimest sammu.

Oriens Animal Taro

WE ARE CREATIVE MEDIA AGENCY

Nädal 4/2023

Üldine energia – karikate kolm

Kaardil kujutatud lühisaba känguru on äärmiselt sotsiaalne loom. Nende näod ja ilme jätavad mulje lõbusast ja optimistlikkust loomast. Nad elavad suurtes kogukondades ja toetavad teine teist igapäevases ellujäämises. Karikate kolm julgustab meid teadvustama suhteid, mida oleme loonud. Veetma aega koos meile kallite inimestega. Rõõmustama nagu maailma õnnelikemaiks loomadeks peetavad lühisaba kängurud.


Suhted ja armastus – Narr

Kaardil kujutatakse merikilpkonnabeebit, kes ujub oma koorest paadis. Oma pikaealisusega sümboliseerivad merikilpkonnad kannatlikkust ja head õnne. Oma elus kogevad nad mitmeid tõuse ja ka mõõnaperioode.

Uuele teele asumine.  Võimalik, et mingid suhted ei teeni meid enam. Hea periood, et teha julgusega uuele ja toetavale ruumi. Usaldades inimesi oma elus, vaadates kuhu ühine tee viib.


Tervis ja füüsiline heaolu – sauade paaž

Kaart soovitab julgelt astuda uuele teele, usaldades. Isegi kui ei ole teada kuhu see välja viib. Kui oled pikalt kaalunud elustiili muutust, siis selleks on just õige ja toetatud aeg.  Kaardil kujutatud punane panda veedab enamiku oma ärkvel ajast enese eest hoolitsedes, toitudes. Kes veel, kui mitte ise, saame end hoida ja poputada.


Raha ja töö – Poodu

Vahel on parim tee eduni peatumine ja alistumine. Ainult siis märkame situatsioone, mis takistavad meil elamast täie potentsiaaliga. Paus ja uue nurga alt teema vaatamine loob rohkem, kui pimesi edasi rapsimine.

Share this page

Otherkin Tarot

Nädal 3/2023

WE ARE CREATIVE MEDIA AGENCY

Üldine energia – Kuu

Kuu võimendab intuitsiooni ja alateadvuse väge. Ta esindab neid hetki, mil hirmud ja ebakindlus üle pea kokku löövad, ja paneb küsima – mis mu elus üldse oluline on, millest hoolin? On aeg kuulata oma südant, just nüüd on läbimurde hetk. Taipamiste hetk.


Suhted ja armastus – müntide kümme

Paki üks õnnelikemaid ja stabiilsemaid kaarte, mis väljendab tugevat suhet või igatsust tähendusliku suhte järele. See ei ole klassikaline armumine ja romantika, pigem pikemaajaline, koos ülesehitatud suhe, kus igaüks saab olla just tema ise. Lubades kaaslasel olla tema, mitte pidevalt püüdes teda enda sarnaseks muuta, saame lubada ka endal jääda endaks. Et nautida suhte vilju, ei pea end endast ära lahutama.


Tervis ja füüsiline heaolu – Jõud

Eriline kaart, mis meenutab kus on meie tõeline jõud. Ta väljendab kõrgel tasemel meisterlikkust, sisemist jõudu ja hingetarkust. Ta võib esindada testimiste perioodi, mil tuleb võtta täielik vastutus tervise eest enda kätesse. Teha koostööd kehaga, kuulata keha. Kogu tarkus, kuidas hoolitseda oma keha eest, on meis eneses.


Raha ja töö – karikate seitse

See on kaart, mis väljendab illusioone, unistusi, müsteeriume ja ootusi. Suur oht on kalduda unistustesse ja eksida oma teelt. End unistama unustamise asemel, tuleks luua. Unistamine annab tiivad, reaalsed, praktilised sammud loovad küllust.  

The Tarot of Curious Creatures

WE ARE CREATIVE MEDIA AGENCY

Nädal 2/2023

Üldine energia - Müntide seitse

Lõikuseaeg - kõik, mis varem külvatud, kannab nüüd vilja.

Fookuses on materiaalsuse ja külluse teemad. Võimalik, et on vaja teha paus ja vaadata üle millisesse suunda liigun. Kas see on koht, kus soovin olla.

Suhted ja armastus - Saatan

Kiusatused ja ahvatlused. On aeg vabaneda sõltuvustest ja piirangutest suhetes. Avardada oma vaatenurka, võimalik, et hr või pr Õige on kogu aeg olnud Su kõrval. Märkamatult, oodates oma aega.

Tasakaal eneses aitab paremini mõista ka protsessis olevat kaaslast.

 

Tervis ja füüsiline heaolu - Karikate äss

On aeg külvata ise ennast üle armastuse ja hoolitsusega. Õppida tegema koostööd, oma keha ja emotsioone usaldama. Toimiv koostöö kehaga, kõhutunne, aitab luua rohkem küllust ja heaolu.

Emotsioonide allasurumine ja ignoreerimine mõjub laastavalt füüsilisele kehale. Hea periood lasta emotsioonidel voolata ja tõsta oma sagedust.

 

 

Raha ja töö - Sauade kuninganna

Enesekindel ja südamest tulev looming loob väärtust inimestele ja küllust Sulle. Kui Sinus on pikalt küpsenud mõni eneseteostuse idee, mis pole siiani realiseerunud, siis just nüüd on hea aeg astuda esimene samm. Su karismaatiline olek tõmbab ligi tuge nii Kõiksuselt kui ka teistelt inimestelt.