Juuni 2022 Helisevas Vaikuses

💖 1.06, 15.06 ja 28.06.

Merike HVs Kui mõni päev neist Sind kõnetab ja soovid tulla kogema imelist helimassaaži, trummi või helikausside saatel rändama, saama vastuseid taro kaartidelt või lihtsalt minuga teed jooma, siis kirjuta mulle. Leiame just Sulle sobiva aja!

💖 Naisteringid 5.06, 12.06 ja 28.06 kell 19:00

Ruum on tilluke, anna kindlasti oma soovist tulla teada. Saadan Sulle teema ja juhised.

💖 28.06 öö täis praktikaid, juttu ja helisevat vaikust. Kohti jagub vaid mõnele kaunitarile, anna oma huvist aegsalt teada.

💖💖💖 Imelist suve!

Armas Naine, kutsun Sind naisteringi 19.05 kell 19:00

Anna mulle märku, kui tunned, et see kõnetab Sind. Saadan Sulle juhised ja täpsema info.

Imeline naine, kutsun Sind naisteringi 26.augustil kell 19:15

Sellel korral on teemaks ❤️ Uni ❤️

Ruum on tilluke, anna oma tulekust mulle varakult teada, saadan Sulle ettevalmistuseks vajalikud juhised.

SELLEKS KORRAKS ON KOHAD TÄITUNUD!

11.mai kell 18:00

naistering "Elemendid - praktikad üllatustega"

17.mai

Kui soovid tulla kogema imelist helimassaaži, trummi või helikausside saatel rändama, saama vastuseid taro kaartidelt või lihtsalt minuga teed jooma, siis kirjuta mulle. Leiame just Sulle sobiva aja

Tarokaardi päev

31.03 on Helisevas Vaikuses tarokaardi päev!

Kui see Sind puudutas, tule julgesti ja katsume koos Sinu küsimusele vastuse leida! Aja broneerimiseks võta minuga ühendust.

Personaalse vastuvõtu päev!

Kui soovid tulla 17. märtsil kogema imelist helimassaaži, trummi või helikausside saatel rändama, saama vastuseid taro kaartidelt või lihtsalt minuga teed jooma, siis kirjuta mulle. Leiame just Sulle sobiva aja.

Merike

Personaalse vastuvõtu päev

Ajad täitunud!

Kui soovid tulla 10. märtsil kogema imelist helimassaaži, trummi või helikausside saatel rändama, saama vastuseid taro kaartidelt või lihtsalt minuga teed jooma, siis kirjuta mulle. Leiame just Sulle sobiva aja.

Merike

Naiselikkuse kevad

Helisev Vaikus pühendab märtsi armastusele ja naiselikkusele.

Olen kuulnud enda kohta, et olen poiss-tüdruk, liiga asine, munadegameesnaine, liiga rutiinis, liiga sirge, liiga mehelik, liiga etteplaneeriv, ei voola, ei ole voos….

Viimased kaks aastat olen uurinud end Naisena ja naiselikkuse erinevaid aspekte. Kuidas väljendub naiselikkus? Millest koosneb naiselik Naine, kuidas selliseks saab? Mis on naiselik vägi ja kuidas seda armastavalt kasutada? Kõik see on nüüd küpsenud ja olen valmis oma kogemust jagama ka Sinuga imeline Naine.

Märtsis on Sul võimalik, koos minuga, vaadata end Naisena. Pakun Sulle võimalust saada osa 4 pikemast koolitusest ja igapäevasest toetusest. Kui tunned, et Sind kõnetab, siis võta minuga ühendust, saadan Sulle lisainfo kuidas kõik toimuma saab. Põnevil ja ootuses,

Merike