Tere, minu nimi on Merike.

Olen selle lehe ja Helisev Vaikus salongi looja ja hoidja.

Usun, et olen paljuski Sinuga sarnane. Olen olnud hetkedes, mil kõik mu ümber ja mu sees on kokku jooksnud ja ummikus. Lahendusteta.

Ma tean, mida tähendavad enda ehitatud müürid ja kuidas hirm võib sekundiga halvata kogu keha ja mõistuse.

Olen olnud punktis, kus vihkan end ja oma keha – emotsionaalne söömine, alkohol, nälgimine, keha sõnumite eiramine ja erinevad füüsilised vaevused.

Olen maadelnud madala enesehinnanguga ja enese liigse piitsutamisega. Olen suhtesõltlasena marssinud uhkelt suhtes suhtesse ja siis pea püsti deklareerinud, et ei vaja eksistentsi tõestuseks meest kõrvale.

Olen matnud oma armastatu ja leinanud mitut sõpra.

Ei ole kerge end lihtsalt järsku armastama ja austama hakata, tean. See on pikk tee, mida astume samm-sammult. Saan Sind sellel teel aidata ja toetada.

Kõike, mida tean ja teen, teen ma läbi oma südame ja kogemuste. Saan toetada Sind – peegeldades Sulle tagasi Sinu imelist energiat. Viies Sind rändama helikausside või śamaanitrummi saatel. Toetades Su keha võrratu helimassaaźiga.

Alati saab selgemaks, kergemaks ja igas ummikus on uks, uks mis viib välja. Ma saan Sulle näidata teed, avada ukse, sammud astud juba Sina ise.

Aitan ja toetan Sind ka siis, kui oled juba kerguses ja loonud ühenduse oma südamega. Olen loonud mitmeid vaimseid praktikaid, et toetada Sinu kasvu ja arengut.

Oled hoitud!

Merike

Share this page